• ვანის არქეოლოგიური ექსპედიციის 2011-2012 წლების საველე კვლევა-ძიების ანგარიში
ბოკერია მარინე, დარეჯან კაჭარავა, ახვლედიანი დიმიტრი, მესერეი კეტრინ, Chagelishvili Rusudan, ჯაოშვილი გიორგი, Kvavadze Eliso, ჭიჭინაძე მაია, Bendukidze Oleg
ჭიჭინაძე მაია, დარეჯან კაჭარავა, ახვლედიანი დიმიტრი, მესერეი კეტრინ, Chagelishvili Rusudan, ჯაოშვილი გიორგი, Kvavadze Eliso, ბოკერია მარინე, Bendukidze Oleg
Kvavadze Eliso, დარეჯან კაჭარავა, ახვლედიანი დიმიტრი, მესერეი კეტრინ, Chagelishvili Rusudan, ჯაოშვილი გიორგი, ჭიჭინაძე მაია, ბოკერია მარინე, Bendukidze Oleg
ჯაოშვილი გიორგი, დარეჯან კაჭარავა, ახვლედიანი დიმიტრი, მესერეი კეტრინ, Chagelishvili Rusudan, Kvavadze Eliso, ჭიჭინაძე მაია, ბოკერია მარინე, Bendukidze Oleg
Chagelishvili Rusudan, დარეჯან კაჭარავა, ახვლედიანი დიმიტრი, მესერეი კეტრინ, ჯაოშვილი გიორგი, Kvavadze Eliso, ჭიჭინაძე მაია, ბოკერია მარინე, Bendukidze Oleg
მესერეი კეტრინ, დარეჯან კაჭარავა, ახვლედიანი დიმიტრი, Chagelishvili Rusudan, ჯაოშვილი გიორგი, Kvavadze Eliso, ჭიჭინაძე მაია, ბოკერია მარინე, Bendukidze Oleg
ახვლედიანი დიმიტრი, დარეჯან კაჭარავა, მესერეი კეტრინ, Chagelishvili Rusudan, ჯაოშვილი გიორგი, Kvavadze Eliso, ჭიჭინაძე მაია, ბოკერია მარინე, Bendukidze Oleg
დარეჯან კაჭარავა, ახვლედიანი დიმიტრი, მესერეი კეტრინ, Chagelishvili Rusudan, ჯაოშვილი გიორგი, Kvavadze Eliso, ჭიჭინაძე მაია, ბოკერია მარინე, Bendukidze Oleg